39D158G050JP6
MFR.Part #
39D158G050JP6
JLCPCB Part #
C1614408
Package
Plugin,D25.7xL67.1mm
Description
-10%~+75% -20℃~+85℃ 1500uF 500hrs@85℃ 50V 67.1mm 插件,D25.7xL67.1mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded