39D527F100JP6
MFR.Part #
39D527F100JP6
JLCPCB Part #
C1613954
Package
Plugin,D25.7xL67.1mm
Description
-10%~+50% -20℃~+85℃ 100V 500hrs@85℃ 520uF 67.1mm 插件,D25.7xL67.1mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded