601D338F063JP1
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
601D338F063JP1
JLCPCB Part #
C1615647
Package
Plugin,D25.7xL67.1mm
Description
-10%~+50% -55℃~+105℃ 2000hrs@105℃ 3300uF 42mΩ@120Hz 6.31A@120Hz 63V 67.1mm 插件,D25.7xL67.1mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded