53D180F450GJ6
MFR.Part #
53D180F450GJ6
JLCPCB Part #
C1497909
Package
Plugin,D19.3xL41.7mm
Description
-10%~+50% -40℃~+85℃ 1000hrs@85℃ 18uF 41.7mm 450V 插件,D19.3xL41.7mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded