53D132G050GJ6
MFR.Part #
53D132G050GJ6
JLCPCB Part #
C1612391
Package
Plugin,D19.3xL41.7mm
Description
-10%~+75% -40℃~+85℃ 1.47A@120Hz 1000hrs@85℃ 1300uF 131mΩ@120Hz 41.7mm 50V 插件,D19.3xL41.7mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded