RNC65J61R9BRRE7
MFR.Part #
RNC65J61R9BRRE7
JLCPCB Part #
C3359036
Description
-65℃~+175℃ 500mW 61.9Ω Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 插件,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors