53D182F050GJ6
MFR.Part #
53D182F050GJ6
JLCPCB Part #
C1497912
Package
Plugin,D19.3xL41.7mm
Description
-10%~+50% -40℃~+85℃ 1000hrs@85℃ 1800uF 41.7mm 50V 插件,D19.3xL41.7mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded