39D256F350GJ6
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
39D256F350GJ6
JLCPCB Part #
C1612161
Package
Plugin,D19.3xL41.7mm
Description
-10%~+50% -20℃~+85℃ 25uF 350V 41.7mm 500hrs@85℃ 插件,D19.3xL41.7mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded