BZT52B18-E3-18
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
BZT52B18-E3-18
JLCPCB Part #
C5377590
Package
SOD-123
Description
100nA@14V 18V 18Ω 410mW SOD-123 Zener Diodes ROHS