CA0001R2200JE66
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
CA0001R2200JE66
JLCPCB Part #
C19524786
Package
Plugin
Description
-65℃~+275℃ 1W 220mΩ Wirewound Resistor ±5% ±600ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS