53D122F063GJ7
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
53D122F063GJ7
JLCPCB Part #
C1611985
Package
Plugin,D19.3xL41.7mm
Description
-10%~+50% -40℃~+85℃ 1000hrs@85℃ 1200uF 41.7mm 63V 插件,D19.3xL41.7mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded