53D102G063GJ7
MFR.Part #
53D102G063GJ7
JLCPCB Part #
C1611920
Package
Plugin,D19.3xL41.7mm
Description
-10%~+75% -40℃~+85℃ 1.4A@120Hz 1000hrs@85℃ 1000uF 145mΩ@120Hz 41.7mm 63V 插件,D19.3xL41.7mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded