CP0015R7500KE66
MFR.Part #
CP0015R7500KE66
JLCPCB Part #
C19533000
Description
-65℃~+275℃ 15W 750mΩ Wirewound Resistor ±10% ±400ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS