53D101F250GJ7
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
53D101F250GJ7
JLCPCB Part #
C1611481
Package
Plugin,D19.3xL41.7mm
Description
-10%~+50% -40℃~+85℃ 1.593Ω@120Hz 1000hrs@85℃ 100uF 250V 41.7mm 420mA@120Hz 插件,D19.3xL41.7mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded