53D121F200GJ6
MFR.Part #
53D121F200GJ6
JLCPCB Part #
C1611750
Package
Plugin,D19.3xL41.7mm
Description
-10%~+50% -40℃~+85℃ 1000hrs@85℃ 120uF 200V 41.7mm 插件,D19.3xL41.7mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded