36D282G075AB2A
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
36D282G075AB2A
JLCPCB Part #
C6681497
Package
Plugin
Description
-10%~+75% -40℃~+85℃ 12.7mm 2800uF 36.9mm 75V Plugin Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS