53D471F100GJ7
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
53D471F100GJ7
JLCPCB Part #
C1645646
Package
Plugin,D19.3xL41.7mm
Description
-10%~+50% -40℃~+85℃ 1000hrs@85℃ 100V 41.7mm 470uF 插件,D19.3xL41.7mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded