53D151F400JS6
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
53D151F400JS6
JLCPCB Part #
C1613703
Package
Plugin,D25.7xL79.8mm
Description
-10%~+50% -40℃~+85℃ 1.011Ω@120Hz 1000hrs@85℃ 150uF 400V 820mA@120Hz 插件,D25.7xL79.8mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded