53D101F450GT6
MFR.Part #
53D101F450GT6
JLCPCB Part #
C1622366
Package
Plugin,D19.3xL92.5mm
Description
-10%~+50% -40℃~+85℃ 1000hrs@85℃ 100uF 450V 92.5mm 插件,D19.3xL92.5mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded