RNR60H4991FRBSL
MFR.Part #
RNR60H4991FRBSL
JLCPCB Part #
C1453878
Description
-65℃~+175℃ 250mW 4.99kΩ Metal Film Resistors ±1% ±50ppm/℃ 插件,D2.5xL7.1mm Through Hole Resistors