510D106M063BB3D
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
510D106M063BB3D
JLCPCB Part #
C1603044
Package
Plugin,D8.5xL16.2mm
Description
-40℃~+105℃ 10uF 16.2mm 2000hrs@105℃ 3.5mm 63V 8.5mm ±20% 插件,D8.5xL16.2mm Horn-Type Electrolytic Capacitors