Y16364K02000F0W
MFR.Part #
Y16364K02000F0W
JLCPCB Part #
C4134949
Description
-55℃~+150℃ 100mW 4.02kΩ Metal Foil Resistor ±0.2ppm/℃ ±1% 0603 Chip Resistor - Surface Mount