510D226M035BB3D
MFR.Part #
510D226M035BB3D
JLCPCB Part #
C1603032
Package
Plugin,D8.5xL16.2mm
Description
-40℃~+105℃ 16.2mm 2000hrs@105℃ 22uF 3.5mm 35V 8.5mm ±20% 插件,D8.5xL16.2mm Horn-Type Electrolytic Capacitors