B43643B5477M052
MFR.Part #
B43643B5477M052
JLCPCB Part #
C3723790
Package
Plugin,D35xL37.5mm
Description
-25℃~+105℃ 1.72A@100Hz 22.5mm 3000hrs@105℃ 35mm 37.5mm 380mΩ 450V 470uF ±20% 插件,D35xL37.5mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS