TNPU060315K8BZEN00
MFR.Part #
TNPU060315K8BZEN00
JLCPCB Part #
C3933680
Description
-55℃~+125℃ 100mW 15.8kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±5ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS