39D506F150FJ6
MFR.Part #
39D506F150FJ6
JLCPCB Part #
C1625898
Package
Plugin,D16.1xL41.7mm
Description
-10%~+50% -20℃~+85℃ 150V 41.7mm 48mm 500hrs@85℃ 50uF 插件,D16.1xL41.7mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded