39D156F350FJ6
MFR.Part #
39D156F350FJ6
JLCPCB Part #
C1625889
Package
Plugin,D16.1xL41.7mm
Description
-10%~+50% -20℃~+85℃ 15uF 350V 41.7mm 48mm 500hrs@85℃ 插件,D16.1xL41.7mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded