39D207G050FJ6
MFR.Part #
39D207G050FJ6
JLCPCB Part #
C1611412
Package
Plugin,D16.1xL41.7mm
Description
-10%~+75% -20℃~+85℃ 200uF 41.7mm 500hrs@85℃ 50V 插件,D16.1xL41.7mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded