39D306F250FJ6
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
39D306F250FJ6
JLCPCB Part #
C1611722
Package
Plugin,D16.1xL41.7mm
Description
-10%~+50% -20℃~+85℃ 250V 30uF 41.7mm 500hrs@85℃ 插件,D16.1xL41.7mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded