39D406F200HE6
MFR.Part #
39D406F200HE6
JLCPCB Part #
C1611551
Package
Plugin,D22.5xL29mm
Description
-10%~+50% -20℃~+85℃ 200V 29mm 40uF 500hrs@85℃ 插件,D22.5xL29mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded