RNC55J1102BSRE865
MFR.Part #
RNC55J1102BSRE865
JLCPCB Part #
C3482873
Description
-65℃~+175℃ 11kΩ 125mW Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 插件,D2.4xL6.4mm Through Hole Resistors