Y0029300R000T1L
MFR.Part #
Y0029300R000T1L
JLCPCB Part #
C1462699
Description
-55℃~+125℃ 300Ω 667mW ±0.01% ±8ppm/℃ 插件,D9.5xL19mm Through Hole Resistors