39D506G050EE6
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
39D506G050EE6
JLCPCB Part #
C1611453
Package
Plugin,D13xL29mm
Description
-10%~+75% -20℃~+85℃ 29mm 500hrs@85℃ 50V 50uF 插件,D13xL29mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded