39D405F350EE6
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
39D405F350EE6
JLCPCB Part #
C1611632
Package
Plugin,D13xL29mm
Description
-10%~+50% -20℃~+85℃ 29mm 350V 4uF 500hrs@85℃ 插件,D13xL29mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded