39D505F300EE6
MFR.Part #
39D505F300EE6
JLCPCB Part #
C1611795
Package
Plugin,D13xL29mm
Description
-10%~+50% -20℃~+85℃ 29mm 300V 500hrs@85℃ 5uF 插件,D13xL29mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded