39D905F200EE6
MFR.Part #
39D905F200EE6
JLCPCB Part #
C1611792
Package
Plugin,D13xL29mm
Description
-10%~+50% -20℃~+85℃ 200V 29mm 500hrs@85℃ 9uF 插件,D13xL29mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded