RN55C1892BBSL
MFR.Part #
RN55C1892BBSL
JLCPCB Part #
C1426005
Description
-65℃~+175℃ 125mW 18.9kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors