39D257F100GP6
MFR.Part #
39D257F100GP6
JLCPCB Part #
C1612894
Package
Plugin,D19.3xL67.1mm
Description
-10%~+50% -20℃~+85℃ 100V 250uF 500hrs@85℃ 67.1mm 插件,D19.3xL67.1mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded