39D127F200GP7
MFR.Part #
39D127F200GP7
JLCPCB Part #
C1612209
Package
Plugin,D19.3xL67.1mm
Description
-10%~+50% -20℃~+85℃ 120uF 200V 500hrs@85℃ 67.1mm 插件,D19.3xL67.1mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded