53D332F050GP7
MFR.Part #
53D332F050GP7
JLCPCB Part #
C1611761
Package
Plugin,D19.3xL67.1mm
Description
-10%~+50% -40℃~+85℃ 1000hrs@85℃ 3300uF 50V 67.1mm 插件,D19.3xL67.1mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded