39D108G075JP6
MFR.Part #
39D108G075JP6
JLCPCB Part #
C1622376
Package
Plugin,D25.7xL67.1mm
Description
-10%~+75% -20℃~+85℃ 1000uF 500hrs@85℃ 67.1mm 75.1mm 75V 插件,D25.7xL67.1mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded