RCEC500L47R0KB
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
RCEC500L47R0KB
Description
47Ω 500W ±10% ±100ppm/℃ - Aluminum Case/Porcelain Tube Resistance ROHS