135D685X9125C2
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
135D685X9125C2
JLCPCB Part #
C1659746
Package
Plugin,D5.2xL11.5mm
Description
-55℃~+125℃ 11.7Ω 125V 6.8uF ±10% 插件,D5.2xL11.5mm Tantalum Capacitors