SMA6F26A-M3/H
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
SMA6F26A-M3/H
JLCPCB Part #
C7011702
Package
DO-221AC(SLIMSMA)
Description
-55℃~+175℃ 200nA 26V 28.9V 42V 4kW@8/20us IEC 61000-4-2 TVS Unidirectional DO-221AC(SLIMSMA) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS