135D127X9010C2
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
135D127X9010C2
JLCPCB Part #
C1664291
Package
Plugin,D5.2xL11.5mm
Description
-55℃~+125℃ 10V 120uF 3.2Ω ±10% 插件,D5.2xL11.5mm Tantalum Capacitors