135D365X9125C2
MFR.Part #
135D365X9125C2
JLCPCB Part #
C1662225
Package
Plugin,D5.2xL11.5mm
Description
-55℃~+125℃ 10Ω 125V 3.6uF ±10% 插件,D5.2xL11.5mm Tantalum Capacitors