135D175X9125C2
MFR.Part #
135D175X9125C2
JLCPCB Part #
C6041281
Package
Plugin,D5.2xL11.5mm
Description
-55℃~+200℃ 1.7uF 125V 15.6Ω ±10% 插件,D5.2xL11.5mm Tantalum Capacitors