135D685X9125C6
MFR.Part #
135D685X9125C6
JLCPCB Part #
C1651955
Package
Plugin,D5.2xL11.5mm
Description
-55℃~+200℃ 11.7Ω 125V 6.8uF ±10% 插件,D5.2xL11.5mm Tantalum Capacitors