VEJ221M1ATR-0605
MFR.Part #
VEJ221M1ATR-0605
JLCPCB Part #
C7442634
Package
SMD,D6.3xL5.3mm
Description
-55℃~+105℃ 10V 220uF 5.3mm 6.3mm ±20% SMD,D6.3xL5.3mm Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS