RXW471M1ECC-1016
MFR.Part #
RXW471M1ECC-1016
JLCPCB Part #
C384649
Package
Plugin,D10xL16mm
Description
1.05A@100kHz 10mm 16mm 25V 470uF 5mm 6000hrs@105℃ 68mΩ@100kHz ±20% 插件,D10xL16mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS